kilavuzDenetim

Kılavuz Denetime Hoşgeldiniz

İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin Ofislerimizde bulunan deneyimli uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla, bire bir çalışma yaklaşımıyla Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetleri veriyoruz.

Hakkımızda

Köklü yapımızın bir getirisi olarak sektörde edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini yaptığımız her işle harmanlıyor pratik, esnek ve müşteri odaklı felsefemizle bireysel sorumluluk alarak iş hızımızı ve iş kalitemizi yükseltmenin gururunu yaşıyoruz.

KILAVUZ DENETİM olarak gelenekselliği aşan yöntemlerle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda kişiye özel çözümler sunuyor, bu nedenle ihtiyaç sahipleriyle doğrudan ve birebir iletişim kurmayı tercih ediyoruz.

Sağlam ve güvenilir bir stratejik yönetimin dayanağının denetim olduğuna, denetimin olmadığı yerde stratejik yönetimden bahsedilemeyeceğine inanıyoruz. Şirketlerin, tâbi oldukları ticari ve mali mevzuatlar içerisinde kaybolmadan hedeflerine yol almaları için gereken denetim faaliyetlerini yürütmekle beraber daha önemli olarak denetim altyapısı yeterli olmayan şirketler için de bu yapıyı inşa ediyor, sermayeyi ve şirket faaliyetlerini optimum düzeyde güvence altına alacak iç kontrol sistemlerini oluşturuyoruz. Böylece kalenin içeride sağlamlaşmasını sağlıyoruz.

Hayalimiz, global arenada boy gösteren Türk şirketlerinin denetim partneri ve stratejik yönetim KILAVUZ‘u olmaktır. Amacımız, vizyon sahibi iş adamları ve iş kadınlarının, hedeflerine uygun stratejileri hızla uygulayabilmeleri, cesur adımları güvenle atabilmeleri için şirket içi zemini sağlamlaştırmak ve stratejilerinin sonuçlarını hızla ölçülebilir hale getirecek iç kontrolleri oluşturmak, denetlemek ve nihayetinde hedeflerine giden yolda karşılarına çıkan risklerini bertaraf edecek şekilde karşılayabilmelerini sağlamaktır.